كلايمر كلايمر .

كلايمر

اجاره كلايمر در تهران

چرا شركت هاي ساختماني متكي به استفاده از داربست هستند؟
 
 
آيا شركت‌هاي ساختماني واقعاً بايد بر استفاده از داربست براي تكميل كار ساختماني شان تكيه كنند؟ در واقع پيمانكاران با قرار دادن زمين به عنوان پايه مي‌توانند ديواره‌اي براي اولين طبقه بسازند. با اين وجود، براي ساخت هر پروژه‌اي كه بالاتر از ارتفاع يك فرد معمولي باشد، داربست لازم است. در حقيقت، پيمانكاران ساختماني، نيازمند كمك يك كارشناس داربست هستند كه دانش كاملي از چگونگي استفاده بهينه از داربست داشته باشد و بتواند بهترين نوع داربست را براي پروژه ساختماني انتخاب كند. با اين وجود، ممكن است سوالي وجود داشته باشد و ان هم اين است كه- آيا نردبان ها (stretchable) مي‌توانند كار داربست  را انجام دهند؟ بنابراين بگذاريد حقيقت را در مورد وابستگي صنعت ساخت‌ و ساز به داربست پيدا كنيم.

 

هيچ جايگزين مناسبي براي داربست وجود ندارد!؟
كارگران شركت‌هاي ساختماني بايد همزمان در سطوح مختلف ساختمان كار كنند و انكاري براي آن وجود ندارد، بنابراين پيمانكاران به سكوهاي مسطح نياز دارند تا كارگران بتوانند به راحتي كار كنند. با  استفاده از داربست كارگران مي‌توانند بدون زحمت به مصالح ساختماني و ابزار هاي مورد نياز دسترسي داشته باشند چرا كه سطح مسطحي در اختيار دارند كه ابزار هايشان را در انجا بگذارند. علاوه بر آن، اگر كارگر بخواهد هر كاري را در هر مسيري انجام دهد به راحتي مي تواند اين كار را عملي كند  چون حركت به سوي بالا يا پايين ، چپ يا راست ، بسيار آسان است. هيچ راه ديگري براي گنجاندن اين ويژگي‌ها در يك نردبان وجود ندارد .

علاوه بر اين مطلب جايگزين ديگري نيز براي داربست وجود دارد كه هنوز استفاده از ان رايج نشده است ولي اگر كسي از كلايمر كه به عنوان جايگزين داربست شناخته مي شود استفده كند سود زيادي خواهد كرد و بعد از ان در هر پروژه خود از كلايمر استفاده خواهد كرد .

خب، زماني كه يك پيمانكار از يك نوع ارزان نردبان به جاي داربست استفاده كند كارگران براي كار بالا مي روند و از يك ابزار براي اجراي يك كار واحد استفاده مي‌كنند و سپس براي برداشتن يك ابزار ديگر همه انها مجبور خواهند شد پايين بيايند. به همين ترتيب، كارگران بالا و پايين مي‌روند و اين روند ادامه مي يابد و باعث مي شود كارگران مدام با عصبانيت و بي حوصلگي كار كنند. در واقع داربست يك منبع بسيار ارزشمند براي انجام چندين كار توسط چندين كارگر با استفاده از سيستم‌عامل گسترده است .

چشم‌انداز تجاري به داربست
شركت‌هاي ساختماني و انبوه سازان واقعاً نمي‌توانند هزينه يك اتفاق ناگوار را كه در محل كار روي مي دهد را تقبل كنند. داربست يك فضاي كارگاهي گسترده و بسيار ايمن را در بر مي‌گيرد و كارگران مي توانند به صورت همزمان و ايمني بالا در جاهاي مختلف ساختمان كار كنند. اما از اين طرف بايد روز به روز، هر مولفه ساختاري و مكانيسم مورد استفاده در داربست مورد بازرسي قرار ‌گيرد و تعمير و نگهداري  انها بايد در زمان مناسب انجام گيرد .

نتيجه گيري
تجهيزات داربست و لوازم جانبي داربست خوب يك كمك بسيار ارزشمند براي شركت‌هاي ساختماني و پيمانكاران در راستاي ادامه ساخت و ساز خواهد بود. كار داربست ها فراهم كردن سكوهاي ثابت و امن در ارتفاعات بلند است و به كارگران كمك مي‌كنند تا وظايف خود را بدون نگراني از امنيت خود انجام دهند .

همانطور كه در اين مقاله ذكر شد داربست وسيله اي جدا نشدني از صنعت ساخت و ساز است اما شما مي توانيد براي افزايش ايمني كار گران خود و تسهيل كار هاي ساختماني خود از كلايمرهاي آذر كلايمر استفاده كنيد.


برچسب: جايگزين داربست، ، كلايمر، ، اجاره كلايمر، ، اجاره كلايمر برقي، ، اجاره كلايمر دستي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۱:۵۱ توسط:ويدا عليپور موضوع: نظرات (0)

اجاره داربست ارزان اجاره كلايمر 09145000071

اجاره داربست ارزان اما با كيفيت مي تواند به شما در انجام كارهاي خاص با خيال راحت و كارآمد كمك كند ، اما يافتن نوع مناسب داربست براي كار مهم است. اين كمك مي كند تا قبل از تصميم گيري با انواع مختلف داربست ها و نحوه استفاده از آنها آشنا شويد. در ادامه به خواندن انواع مختلف داربست هاي معلق ادامه ميدهيم.

اجاره داربست ارزان

پيشنهاد مي كنيم حتما از "داربست و موارد مربوط به داربست" استفاده نماييد

قابل تنظيم تك نقطه اي و چند نقطه اي

پلت فرم طناب قابل تنظيم با يك نقطه از سقف يك ساختمان يا يك سيستم پشتيباني سربار توسط يك طناب آويزان مي شود. اين نوع پلتفرم براي شخصي مناسب است كه در حال شستن پنجره ها يا تميز كردن قسمت بالاي ساختمان است. داربست هاي قابل تنظيم چند نقطه مشابه هستند ، اما آنها براي پشتيباني از سربار به چندين طناب تكيه مي كنند. بر خلاف داربست قابل تنظيم با يك نقطه ، يك كلايمر قابل تنظيم چند نقطه ممكن است بتواند كارگران اضافي را در خود جاي دهد. هر دو نوع كلايمر ممكن است به دلخواه بلند شده يا پايين بيايند.

پيشنهاد ميكنيم حتما از "كلايمر چيست و چه كاربردهايي دارد؟" بازديد و مطالعه فرماييد

دو نقطه اي

مانند داربست هاي قابل تنظيم با يك نقطه و چند نقطه ، كلايمر هاي دو نقطه اي نيز توسط طناب از يك سيستم پشتيباني سربار آويزان مي شوند. اين نوع داربست داراي اتصال طناب يا كابل در هنگام فشار در هر طرف سطح كار است. شما مي توانيد يك سيستم كلايمر دو نقطه اي را در حالي كه از كارگران پشتيباني مي كند ، بالا بكشيد و پايين آوريد ، بنابراين بايد از پشتيباني كافي براي تأمين امنيت در حين حركت و همچنين در حالت ثابت برخوردار باشد. به دلايل ايمني ، دسترسي به سيستم داربستي دو نقطه اي از زمين يا پشت بام ساختمان كه در آن كار مي كنيد مهم است نه با نردبان.

سيم بكسل و نقش آن در پلت فرم كلايمر

داربست هاي معلق كه در ايران به كلايمر مشهور است به سيم بكسل ها نيز وابسته است ، اما اين كار را با روشي متفاوت انجام مي دهد. دو سيم بكسل افقي يك كلايمر را احاطه كرده اند. اين سيم بكسل هاي افقي به سيم بكسل هاي وينچ عمودي متصل شده اند كه به يك سازه سربار وصل شده اند. اين نوع داربست ممكن است حداكثر از دو سيستم عامل استفاده كند.

اگر مي خواهيد در مورد انواع مختلف داربست هاي معلق يا همان كلايمر بيشتر بياموزيد ، با آذركلايمر تبريز با شماره 09145000071 تماس بگيريد. ما خوشحاليم كه كلايمر هاي ساختماني و مرغوب را با كيفيت بالا ارائه مي دهيم. در صورت نياز به اجاره داربست اجاره كلايمر در كل كشور به خصوص در تبريز و تهران و كرج نياز داشتيد حتما از مشاوره رايگان شركت آذر كلايمر تبريز استفاده نماييد

ترجمه آزاد و غير رسمي1ندا كامدار1كپي از اين محتوا تحت هر شرايطي ممنوع بوده و به شدت برخورد خواهد شد


برچسب: اجاره داربست ارزان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۵:۲۶ توسط:ويدا عليپور موضوع: نظرات (0)