کلایمر کلایمر .

کلایمر

اجاره کلایمر در تهران

مقایسه داربست های گالوانیزه با داربست های فولادی رنگی
 
 
هنگامی که برای تکمیل یک پروژه کارگران نیاز داشته باشند تا یک سری از کارها را در ارتفاع انجام دهند داربست وسیله خوبی  به حساب خواهد امد .

 

اگر به اطراف خود خوب توجه کنید سیستم های داربستی را خواهید دید که بعضی از انها رنگ شده اند ولی برخی از انها هنوز در حالت گالوانیزه هستند .

راستی چرا بعضی از سیستم‌های داربست رنگ شده‌اند در حالی که برخی دیگر گالوانیزه هستند ؟

سیستم داربست رنگ شده
دلایل بسیاری برای توجیه رنگ کردن داربست ها وجود دارد . اولین و دلیل اصلی رنگ‌ آمیزی داربست ها، جلوگیری از زنگ زدگی و کاهش اکسیداسیون اهن است . مهم نیست که چه نوع داربست برای کار خود استفاده می کنید اما باید داربستی که شما استفاده می کنید ایمن و مطمئن باشد .سیستم داربست ها در گذر زمان به دلیل عوامل محیطی و...تضیف می شوند . هنگامی که داربست رنگ می شود رنگ یک پوششی غلاف مانندی ایجاد می کند که مانع تماس اب با فلز زیری می شود و از خوردگی ان جلوگیری می کند .

آیا کیفیت داربست گالوانیزه کم است ؟
اگرچه داربست گالولنیزه محبوب تر از داربست رنگ شده است و سیستم‌های داربست رنگ ا‌میزی شده به دلیل تفاوت زیاد در هزینه‌هایشان رایج نیستند و این عیب آن‌ها است .ولی در کل داربست گالوانیزه بهتر است.

مزایای داربست گالوانیزه چیست؟
قیمت سیستم داربست گالوانیزه مناسب تر است.

سیستم‌های داربست گالوانیزه طول عمر طولانی نسبت به سیستم‌های نقاشی شده را دارند ولی در مقابل نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار بیشتری نیز دارند .
بسیاری از صنایع نفت و گاز دریایی سیستم داربست گالوانیزه را اتخالب می کنند .

داربست های گالوانیزه و سیستم‌های داربست رنگی هر دو دارای مزایا و معایب خاص خود با هزینه‌های مختلف هستند .

سیستم‌های نقاشی شده به طور معمول در مناطق و محیط‌ هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که شرایط محیطی نامساعد را تجربه نکنند .

در مقایسه با سیستم‌های داربست رنگی ، سیستم‌های داربست گالوانیزه نیاز به نگهداری بسیار بیشتری دارند .

از سوی دیگر ، سیستم‌های داربست گالوانیزه دارای طول عمر بسیار بالاتری هستند . این فولاد ها می‌توانند در محیط ‌های غیر ساحلی بدون هیچ خطری کار کنند .

کلمات پایانی
امروز شما با خواندن این مطالب دانستید که چه نوع داربست (رنگ شده ویا گالوالنیزه) برای پروژه شما مناسب خواهد بود.

اگر بودجه شما اجازه خرید داربست رنگ شده را نمی دهد شما می توانید بر روی داربست گالوانیزه سرمایه گذاری کنید اما این را مد نظر داشته باشید که با اینکه طول عمر و قیمت داربست گالوانیزه پر سود تر است ولی با سرمایه گذاری بر روی داربست گالوانیزه هزینه های تعمیر بسیار بالایی را متحمل خواهید شد .

پیشنهاد فوق العاده

شما به جای استفاده از سیستم داربست می توانید از کلایمر استفاده کنید که بسیار با صرفه تر خواهد بود.

کلایمر چیست؟
از کلایمر برای مواردی همچون مرمت ، بازسازی نمای ساختمان،سیمانکاری ساختمان ، تعمیرات نمای ساختمان ، و در کل برای مواردی که به داربست نیاز باشد میتوان از کلایمر به عنوان جایگزین داربست استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اجاره کلایمر  و یا خرید کلایمر با متخصصین ما تماس بگیرید.


برچسب: جایگزین داربست، ، کلایمر، ، اجاره کلایمر، ، اجاره کلایمر برقی، ، اجاره کلایمر دستی، ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۲:۱۹ توسط:ویدا علیپور موضوع: نظرات (0)